Totenhem se ovog puta nije izvukao, Čelsi nastavio sa lošim partijama (VIDEO)

U dva meča Premijer lige koji su se odigrali prvog dana nove godine, dva londonska tima su razočarali svoje navijače.

Totenhem je na svom terenu poražen od Aston Vile 0:2 i tako pao na 5. mesto na tabeli.

Polse prvog poluvremena koje je prošlo bez golova, u drugom su za goste strelci bili Buendija u 50. minutu i Daglas Luiz u 73. minutu.

Aston Vila posle ove pobede na 12. mestu ima 21 bod i pobegla je 7 bodova od mesta koje vodi u Čempionšip.

U drugom meču dana Čelsi je odigrao samo 1:1 na gostovanju Notingem Forestu.

Poveli su “Plavci” u ranoj fazi meča preko Sterlinga, da bi domaći izjednačili u drugom poluvremenu preko Orijea.

Čelsi je na 8. mestu sa 25 bodova, 7 bodova daleko od mesta koje vodi u Ligu šampiona, dok je Notingem na u zoni ispadanja sa 14 bodova.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...