Nakon odluke Evrolige oglasio se bivši košarkaš crveno-belih: Kome smeta jaka Zvezda!?

Nakon odluke Evrolige da zabrani Crvenoj zvezdi do 28. debruara registraciju igrača stigle su brojne reakcije.

Među prvima se oglasio bivši košarkaš crveno-belih, Vladimir Štimac.

– Jako interesantno, ima ovde nekih losih tajminga. Kome mi to smetamo jaki? Pitanje dana?, rekao je Štimac.

Podsećanja radi, Zvezda je kažnjena sa 25.000 evra, kao i zabrana registrovanja igrača do kraja februara zbog kršenja finanskijskog pravilnika Evrolige.

Povezani članci