SERIJA A: Roma u Murinjovom stilu do pobede, Leće zgromio Lacio u nastavku (VIDEO)

U terminu od 16.30 časova u Seriji A igrala su oba rimaska kluba.

Roma je slavila protiv Bolonje 1:0, a jedini gol je viđen u 5. minutu preko Pelegrinija koji je bio precizan sa bele tačke.

U nastavku, u Murinjovom stilu, Roma je zatvorila sve prilaze i zaključala pobedu.

“Vučica” sada ima 30 bodova na 6. mestu, dok je Bolonja ostala na 19.

U drugom meču Leće je posle preokreta u drugom poluvremenu savladao Lacio 2:1.

Poveli su Rimljani preko Imobilea sredinom prvog poluvremena, da bi u nastavku potpuno pali.

Prvo je Strefeca izjednačio u 57. minutu, da bi u 71. Kolombo postavio konačan rezultat.

Lećeu je ovo treća uzastopna pobeda i sad ima 18 bodova, dok je Lacio ostao na 30.

Preminuo legendarni košarkaš Fortituda, osvojio trofej sa Dušanom Ivkovićem (VIDEO)

Tužna vest stiže iz Kostarike. Kako prenosi Fortitudo Bolonja, nekadašnji sjajni šuter Ruben Daglas preminuo je u 44. godini života. On...