ČELSI NE MOŽE DA IZAĐE IZ PONORA: Debakl u derbiju sa Sitijem! (VIDEO)

Fudbaleri Čelsija nastavljaju sa lošim rezultatima ove sezone. Usled niza poraza u Premijer ligi, koji su nakratko prekinuli protiv Bornmuta, doživeli su pravi debakl na startu FA kupa pošto su poraženi na Etihadu od Mančester Sitija sa 4-0.

Rijad Marez je načeo Plavece u 23. minutu, a potom sa penala u 85. minutu zatvorio utakmicu, ali je tada sve manje-više bilo jasno.

Između njegova dva pogotka realizovan je još jedan jedanaesterac, kada je u 30. minutu sa bele tačke precizan bio jedan od najvećih junaka sa Svetskog prvenstva u Kataru Hulijan Alvarez.

Osam minuta kasnije Fil Foden je posle dodavanja Kajla Vokera povisio na 3-0, a sa tim rezultatom se i otišlo na poluvreme.

ČEKA SE REKACIJA NERAZURA: Procurio izgled Interovog dresa za sledeću sezonu! (FOTO)

Ostalo je još šest kola do kraja Serije A, Inter je na korak od novog Skudeta. Izabranici Simonea Inzagija...