Ivanović nakon pobede: Evo šta je izjavio trener Zvezde

U okviru 14. kola ABA lige košarkaši Crvene zvezde Meridianbet, pobedili su na gostovanju MZT rezultatom 80:57.

Trener Crvene zvezde Duško Ivanović bio je zadovoljan nakon pobede svog tima.

-Zadovoljan sam pobedom i vrlo sam zadovoljan drugim poluvremenom. U prvom poluvremenu nismo igrali kako Zvezda treba da igra. Naročito nismo imali agresivnost u odbrani, tako da smo dopustili neke lagane koševe. Sve u svemu, sa drugim poluvremenom tokom kojeg smo igrali dobru odbranu, imali smo lake koševe, zadovoljan sam, rekao je Ivanović na konferenciji za medije.

Narednu utakmicu u ABA ligi Zvezda igra za sedam dana u Podgorici, a protivnik je Budućnost.