PL: Potpuni debakl Liverpula u Brajtonu (VIDEO)

Liverpul igra jako loše u 2023. godini.

Posle poraza protiv Brentforda, doživeli su debakl i protiv Brajtona koji je slavio 3:0.

Posle prvog poluvremena bez golova, Brajton je u prvih 8 minuta postigao dva gola. Oba je postigao Marš.

Izabranici Jirgena Klopa nisu uspevali da naprave šansu da smanje rezultat, ali jeste Brajton koji je preko sjajnog Velbeka stavio tačku na ovaj meč.

Ovom pobedom Brajton je preskočio Liverpul na 7. mestu na tabeli i ima 30 bodova, dok Liverpul dva boda manje.

U ostalim mečevima u borbi za opstanak Sautempton je posle preokreta slavio protiv Evertona 1:2. Notingem je takođe ostvario važnu pobedu u borbi za opstanak protiv slabog Lestera, dok su Vulvsi sa 1:0 bili bolji od Vest Hema.

Zanimljivo je da su trenutno u zoni ispadanja Everton, Vest Hem i Sautempton i sve tri ekipe imaju po 15 bodova.

Zvezda objavila važnu informaciju za navijače pred polufinalni duel sa Megom! (FOTO)

Košarkaši Crvene zvezde za nedelju dana, u petak 3. maja, dočekuju Megu u prvoj utakmici polufinala ABA lige. Ova utakmica...