PL: Nesvakidašnji neiskorišćeni penal Mitrovića, nova dobra vest za Čelsi (VIDEO)

U sklopu 20. kola Premijer lige pobede su danas zabeležili Čelsi i Njukasl Junajted.

Plavci su ponovo prekinuli seriju loših rezultata pobedom nad Kristal Palasom na Stamford Bridžu minimalnim rezultatom 1:0.

Odlučujući gol postigao je Kai Haverc u 64. minutu, posle asistencije Hakima Ziješa.

Tako je za navijače ovog kluba stigla još jedna dobra vest, posle dovođenja Mihalja Mudrika iz Šahtjora.

Drugi londonski klub je bio manje uspešan. Fulam je takođe rezultatom 1:0 izgubio na gostovanju na Sent Džejms Parku protiv Njukasla.

Nakon što srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović ponovo nije iskoristio penal u 69. minutu, usledio je šok u pretposlednjem minutu regularnog dela utakmice kada je Aleksander Isak doneo pobedu posle lopte koju je dobio od Kaluma Vilsona.

Ono što je najzanimljiviji detalj sa ove utakmice jeste da je Mitrović zapravo postigao gol iz jedanaesterca, ali je poništen jer se okliznuo, pa je lopta zakačila njegovu levu nogu pre nego što je krenula ka golu. Zaista neviđeno.

Ostaje da se vidi kako će u velikom derbiju proći ostala dva londonska tima koja danas nastupaju, odnosno da li će severni deo grada “pripasti” Totenhemu ili Arsenalu.

Murinjo ne prašta tako lako: “Sa tim čovekom ne želim više nikad raditi”

Žoze Murinjo je trenutno bez kluba nakon što je u januaru dobio otkaz nakon dvie i po sezone...