Evrogol Eliota doneo Liverpulu prolaz u FA kupu, u okršaju premijerligaša (VIDEO)

Fudbaleri Liverpula plasirali su se u šesnaestinu finala FA kupa pošto su u premijerligaškom dvomeču eliminisali Vulverhempton.

Nakon remija 2-2 na Enfildu, tim Jirgena Klopa je uspeo da prođe dalje minimalnom pobedom od 1-0 na gostovanju Vukovima.

Odlučujući pogodak bilo je pravo remek-delo Hervija Eliota već u 13. minutu utakmice, kada je u gol smestio “kiflu” sa preko dvadeset metara udaljenosti.

Nije bilo lako Redsima da sačuvaju stečenu zalihu, pošto je Vulverhempton krenuo ofanzivnije, posebno u drugom poluvremenu, kada je uspostavio terensku inicijativu i uputio sedam šuteva ka golu golmana Kelehera.

Za osminu finala Liverpul će se boriti sa Brajtonom, koji je bio bolji od Midlzbroa.

Otac srpskog NBA asa novi član UO Crvena zvezda!

Crvena zvezda dobila je pojačanje u Upravnom odboru. Naime, kako su preneli crveno-beli, "pojačanje" je Ilija Jović, otac srpskog reprezentativca...