Učesnik Lige konferencija bolji od Čukaričkog!

U okviru priprema za nastavak sezone u Superligi, fudbaleri Čukaričkog izgubili su od učesnika šesnaestine finala Lige konferencija azerbejdžanskog Karabaga 1:0.

Strelac jedinog gola bio je Kolumbijac Medina u 42. minutu meča. Pogrešila je Čuka u odbrani, Medina je ostao sam na pet metara, a Nemanja Belić jednostavno nije imao šansu da odbrani.

Prvu dobru priliku, imao je Čukarički u šestom minutu, kada je Luka Adžić iz slobodnog udarca iskosa sa desne strane, pogodio prečku. Imali su priliku i preko Ovusua, ali je golman Karabaga lako odbranio.

Pokušavali su Adžić, potom i Lučić, koji je proigrao Ovuvsua, ali je golman Kukešavli odolevao naletima tima sa Banovog brda.  Narednu prijateljsku utakmicu, Čukarički igra 22. januara protiv Maribora iz Slovenije.

Evroliga kaznila Fenerbahče

Košarkaški klub Fenerbahče kažnjen je sa 30.000 evra zbog upada navijača posle četvrte utakmice četvrtfinalne serije Evrolige. Navijači turskog tima...