Minimalna pobeda Torina nad Fiorentinom! (VIDEO)

U poslednjem duelu subotnjeg programa 21. kolaSerije A, fudbaleri Torina savladali su Fiorentinu rezultatom 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Aleksej Mirančuk golom u 33. minutu. Za njega je to bio deseti gol u Seriji A, a četvrti u dresu Torina u koji je stigao ove sezone na pozajmicu iz Atalante.

Što se tiče srpskih igrača, na golu Torina je ponovo bio sjajan Vanja Milinković Savić, Saša Lukić je povređen, dok je Nemanja Radonjić šansu dobio sa klupe. Kada je reč o Fiorentini Nikola Milenković je bio u startnoj postavi, a Luka Jović i Nikola Terzić su dobili priliku u drugom poluvremenu.

Nakon ovog meča, Torino se popeo na sedmu poziciju, a Fiorentina je na devetom mestu Serije A.

Nagrada za “Mihine klince”: Meridian Sport donirao dresove školi fudbala “Siniša Mihajlović” iz Novog Sada

Nova akcija za buduće šampione Velika donatorska akcija fudbalskim klubovima i školicama fudbala, koju već dve sezone na radost mnoge...