Nova pobeda Zvezde u Turskoj, Nikolić će se boriti sa Vigom za mesto u timu! (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su i treću pobedu na pripremama u Antaliji, pošto je savladan slovenački Kopar minimalnim rezultatom 1-0.

Odlučujući pogodak je već u 13. minutu postigao novi desni bek srpskog šampiona Lazar Nikolić, koji se našao na pravom mestu nakon odbitka i lepoticom iz voleja doneo prednost. Tako trener Miloš Milojević posle mnogo muka sa mestom desnog beka tokom jeseni sada na raspolaganju ima dve dobre opcije, pošto se Nikolić uveliko nameće i ne želi tek tako da prepusti mesto najnovijem velikom pojačanju iz Argentine Vigu.

Umalo u 24. minutu nije duplirana prednost, ali je posle nešto lošije reakcije strelca prvog gola stativu udarcem glavom pogodo Osman Bukari. Nova odlična šansa viđena je u 55. minutu, kada je Mustafa nakon ulaska na teren odlično fintirao protivnika, ali nije lep potez krunisao pogotkom.

Miloš Milojević izveo je kombinovan sastav, a najviše izmena napravio je u 65. minutu, kada su zaigrali Leković, Gobeljić, Krstičić, Motika, Kangva, Srnić, Prucev i Veljko Nikolić. Na poluvremenu su pre toga šansu dobili Mustafa i Pankov umesto Mitrovića i Erakovića.

Crvena zvezda: Borjan (od 62. Vasiljević), L. Nikolić (od 62. Gobeljić), Milunović (od 62. Leković), Eraković (od 46. Pankov), Azarov (od 62. Srnić), Mijailović (od 62. Krstičić), Kanga (od 62. V. Nikolić), Ivanić (od 62. Kangva), Bukari (od 62. Prucev), Mitrović (od 46. Ibrahim), Katai (od 62. Motika).

Kopar: Golubović, Palčič, Novoselec, Bilić, Šimčak, Koreja, Tičić, Vancaš, Fanimo, Kotnik, Osudži.

Niko kao španki veteran: Ljuj ispisao istoriju Evrolige

Košarkaši Real Madrida poveli su sinoć u četvrtfinalu plej-ofa Evrolige protiv Baskonije, a susret je obeležio veteran kraljevskog kluba...