Novi korak ka Skudetu: Napoli srušio Salernitanu! (VIDEO)

U utakmici 19. kola Serije A, fudbaleri Napolija su savladali Salernitanu sa 2:0 i napravili još jedan korak ka osvajanju titule šampiona Italije.

Napoli na polovini sezone ima 50 bodova, što je 12 više od šampiona Milana i 13 od Intera. Naravno, timovi iz Milana imaju po meč manje dok se Salernitana nalazi na 16. mestu sa 18 bodova.

Di Lorenco je u trećem minutu nadokande prvog poluvremene doveo svoj tim u prednost. Drugo poluvreme je počelo sjajno za goste. Samo tri minuta im je bilo potrebno da stignu do novog gola i konačnog rezultata. Šutirao je Elmas lepo sa ivice šesnaesterca, ali se lopta odbila od stativu. Na pravom mestu je čekao Viktor Osimen koji je postavio konačan rezultat utakmice.

Real nemilosrdan protiv Baskonije na startu plejofa, Marinković solidan (VIDEO)

Košarkaši madridskog Reala savladali su u svom Vizink centru Baskoniju sa 90-74, u prvoj utakmici četvrtfinala Evrolige. Aktuelni šampion...