Srbija ostala bez šanse za četvrtfinale, Nemci srušili Holanđane!

Na Svetskom prvenstvu u rukometu, Nemačka je uspela da pobedi Holandiju i da se plasira u četvrtfinale , a rezultat je bio 33:26.

Holandija je imala dobar rezultat do kraja prvog poluvremena, međutim drugi period igre su Nemci rešili rutinski. Holanđani su čitavih 7 minuta bez gola, što je, ispostaviće se, bilo ključno u ovom meču.

Reprezentaciji Srbije ostaje da se bori sa Holandijom za treće mesto u grupi, u direktnom duelu, a podsećanja radi treće mesto u grupi je bitno zbog kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre.

Kod Nemaca najefikasniji je bio Knora sa ddevet golova, kod Holandije Smits sa 6 najefikasniji.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...