Vest Hem bolji od Evertona, novi poraz Sautemptona! (VIDEO)

U okviru 21. kola Premijer lige, fudbaleri Vest Hema savladali su Everton rezultatom 2:0.Džered Bouven je bio strelac oba pogotka, jedan je pao u 34. minutu, a drugi u 41. Vest Hem je sada pobegao na 16. mesto na tabeli sa 18 bodova, a Everton je na dnu sa 15 bodova.

Lester je igrao nerešeno sa Brajtonom 2:2, gosti su poveli preko Mitome u 27. minutu, da bi Lisice potom uspele da preokrenu Olbrajtona i Harisona Barnsa. Dva minuta pre kraja, Ferguson je doneo bod gostima. Lester ima 18 bodova i 14. je na tabeli, a Brajton je šesti sa 31 bodom.

Bornmut je odigrao nerešeno protiv Notingem Foresta. Poveli su pogotkom Entonija, a Forest je uspeo da stigne do boda zahvaljujući Saridžu koji je zatresao mrežu u 83. minutu.

Aston Vila je bila bolja od Sautemptona sa 1:0, a gol za pobedu gostiju postigao je Oli Voktins u 77. minutu meča.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...