Arsenal igra najbolji fudbal: Pao je i Mančester junajted (VIDEO)

U okviru 21. kola Premijer lige fudbaleri Arsenala savladali su Mančester junajted rezultatom 3:2.

Poveo je Mančester u 17. minutu igre sjajnim udarcem Rašforda sa distance. Radost gostiju nije trajala predugo, jer jeArsenal posle primljenog gola krenuo silovito ka golu De Hee, a poravnanje je stiglo u 24. minutu preko Nketija. Do poluvremena bilo je još dobrih akcija i prilika ali nije bilo više golova i na pauzu se otišlo sa nerešenim rezultatom.

Arsenal je stigao do prednosti u 53. minutu, Bukajo Saka je primio loptu iskosa sa desne strane, uneo je u sredinu i odlično šutirao, gde je De Heu bio nemaćan. Šest minuta kasnije Junajted dolazi do izjednačenja, a strelac je Lisandro Martines.

U nastavku utakmice Arsenal je definitivno bio bolji rival, a do pobede he došao 90. minutu igre, strelac je bio Nketija.

Posle ovog rezultata, Arsenal je prvi sa 50 bodova, prati ga Mančester siti sa pet manje, dok Junajted ima 40 bodova.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....