Haland het-trikom srušio Vulverhempton! (VIDEO)

U 21. kolu Premijer lige, fudbaleri Mančester sitija savladali su Vulverhempton rezultatom 3:0.

Haland je upisao het-trik, četvrti ove sezone i na 19 odigranih utakmica ima čak 25 postignutih golova.

Prvi gol je postigao u 40. minutu i doneo vođstvo “Građanima”, da bi potom u 50. minutu sa penala bio precizan i po drugi put matirao golmana Vulvsa, da bi samo četiri minuta kasnije postigao i treći gol i zapečatio pobedu “Građana”.

U ovom terminu je odigran još jedan meč, onaj između Lidsa i Brajtona i na njemu nije bilo golova.

Navijačima Zvezde se ovo neće dopasti: Poznata sudijska trojka na meču Real – Zvezda

Košarkaši Zvezde sutra od 20 časova i 30 minuta igraju meč 32. kola Evrolige protiv Reala u Madridu. Duel ovih...