Pešić i Ivanić kreirali preokret: Nova pobeda Zvezde na pripremama u Turskoj!

Fudbaleri Crvene zvezde zabeležili su još jednu pobedu na pripremama u Antaliji. Oni su savladali Dinamo Tbilisi sa 3:2.

Srpski klub je dobro otvorio utakmicu i u 30. minutu došli su do prednosti. Pešić je pogodio i posle pola sata igre na semaforu je bilo 0:1.

Ubrzo je usledio hladan tuš. Dinamo u 34. minutu dolazi do izjednačenja, a u 35. i do preokreta preko Gončalvesa.

Miloš Milojević je šansu u nastavku dao Mirku Ivaniću i Aleksandru Kataiju, a na tuširanju su ostali Jovan Mijatović i Veljko Nikolić. Leković je lepo izneo loptu, Katai iz prve pronašao sve boljeg Jegora Pruceva na desnom boku, a ovaj sjajnim centaruštem proigrava Pešića koji po drugi put ovog popodneva biva strelac.

Dobra igra Zvezde krunisana je jođ jednim golom, u 75. minutu je Mirko Ivanić posle gužve prosledio loptu u gol i postavio konačan rezultat.

IGRAĆE PROTIV SRBIJE: Džejms se raduje povratku u reprezentaciju

Košarkaši LA Lejkersa susrešće se sa Denverom u prvoj rundi plej-ofa. Biće to repriza prošlogodišnjeg finala zapadne konferencije kada su...