Dobrić slomio otpor Cedevita Olimpije, Zvezda slavila u Pioniru!

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Cedevita Olimpiju rezultatom 100:95.

Prve poene na utakmici postigao je Bentil, na drugoj strani Jeremić je promašio trojku, ali je Cedevita došla do novog napada i Ferel je ubacio trojku, 6:9.

U nastavku je Cedevita bila izuzetno raspoložena, Ferel je pogodio i treću trojku, a precizan u šutu van linije 6,75 bio je i Alibegović, 11:15. Prethodno je Vildoza ubacio trojku. U prvoj deonici je sjajno igrao Kampaco kako u odbrani tako i u napadu, usledio je pravi šuterski obračun. Cedevita je držala priključak, a fenomenalni Luka Vildoza je pred sam kraj poluvremena pogodio trojku sa pola tererna, a rezultat je bio 55:49.

Sjajno su crveno-beli otvorili i drugo poluvreme, Lazić je pogodio trojku, Zvezda je brzo stigla do plus 10. Usledili su poeni, Mitrovića i Vildoze. Fantastična je Zvezda bila u ovoj deonici, u kojoj su prvi put došli do dvocifrene prednosti. Kampaco je imao 16 poena, Dobrić 15, a Vildosa 13, a Petrušev je ubacio devet. U poslednjoj deonici Kampaco je pogodio trojku, a zatim je Cedevita Olimpija napravila seriju. Imala je Cedevita šansu da smanji na -5, ali je Rebec promašio trojku. Nakon toga je usledio napad Zvezde u kom je poentirao Petrušev, 93:83.

Međutim, nije moglo bez drame u Pioniru, usledila je trojka Ferela, Dobrić je postigao važnu trojku, a Zvezda je ipak uspela da slavi u ovom susretu rezultatom 100:95.

Pari Sen Žermen najavio utakmicu uz srpsku pesmu, ali im nije donela sreću (VIDEO)

Nedavno se Zlatan Ibrahimović ponovo pojavio na festivalu "San Remo" uz srpksu muziku, ali on vodi poreklo sa ovih...