Partizanu poništen gol, novi remi crno-belih!

Nakon jutršnjeg remija sa TSC-om, fudbaleri Partizana su odigrali još jednu pripremnu utakmicu.

Onin su odigrali nerešeno sa Austrijom iz Beča, bilo je 0:0.

U prvom poluvremenu je ekipa iz Beča bila konkretnija. Partizan je preko Lutovca postigao gol, umakao je svojim čuvarima i lobovao golmana, ali je pomoćni sudija podigao zastavicu, pa ništa nije bilo od vođstva Rezulztat na poluvremenu je bio 0:0.

Najbolju priliku od početka drugog poluvremena Partizan je imao u 68. minutu, kada je Rikardo probio po levoj strani, ušao u kazneni prostor i šutirao, ali je golman Austrije uspeo da kratko odbije tu loptu, na koju je pokušao da natrči Baždar, ali je zamalo zakasnio. Kapiten Partizana na ovoj utakmici Bibars Natho je dobio crveni karton zbog protesta, ali kako to obično biva u pripremnim mečevima, isključenje je sa pravom zamene, pa je umesto Natha na teren ušao mladi Luka Subotić. Međutim, ni do kraja susreta nije bilo većih uzbuđenja, a rezultat je ostao 0:0.

Milojević pred start Večitog derbija: Stariji igrači imaju zadatak da daju primer mlađima

Uskoro počinje večiti derbi na stadionu Rajko Mitić, kojim Crvena zvezda i Partizan otvaraju plejof Superlige. Svoja očekivanja pred sam...