Spanulis umalo iznenadio svoj Olimpijakos, Radanov efikasan!

Košarkaši Olimpijakosa slavili su na gostovanju Peristeriju u 13. kolu grčkog šampionata rezultatom 87-86.

Timovi su se smenjivali u vođstvu tokom čitavog susreta i domaći autsajder nije se nijednog trenutka predao, iako su crveno-beli vodili tokom većeg dela drugog poluvremena.

Najefikasniji na utakmici bio je Miro Bilan sa 20 poena, uz 6 skokova i 3 asistencije, a njegov saigrač iz Francuske Silven Fransisko bio je na asistenciju do dabl-dabla, uz 16 poena.

U timu Vasilisa Spanulisa, legende Olimpijakosa i grčke košarke, istakao se i srpski košarkaš Aleksa Radanov sa 11 poena i 4 skoka.

U redovima evroligaša su po 13 poena zabeležili Larencakis, Moraitis (5 skokova, 6 asistencija) i Papanikolau (2 skoka, 6 asistencija).

Još jedan poraz Partizana: TSC bolji od crno-belih

U okviru 32.kola Superlige fudbaleri Partizana su na svom terenu izgubili od TSC-a rezultatom 1:2. Poluvreme u Humskoj završeno je...