Srbija posle preokreta savladala Ameriku (VIDEO)

Fudbaleri Srbije savladali su selekciju SAD 2:1 u prijateljskoj utakmici koja se igrala u Los Anđelesu.

“Orlovi” su igrali u sastavu koji čine superligaši i fudbaleri MLS lige trijumfovali posle preokreta u drugom poluvremenu.

Amerikanci su poveli u 29. minutu igre golom Brendona Vaslesa , a Luka Ilić je izjednačio u 43.minutu, efektnim pogotkom iz slobodnog udarca. Preokret Srbiji doneo je Veljko Simić u prvom minutu drugog poluvremena.

Srbija utakmicu počela u sledećem sastavu Đorđe Petrović, Stojić, Veselinović, Nemanja Petrović, Simić, Petković, Topić, Lučić, Ilić, Joveljić, u drugom poluvremenu su nastupili Bijelović, Damjanović, Ivezić, Pantović, Rosić i Štulić.

Bogdan Bogdanović prognozirao učesnike F4 Evrolige (VIDEO)

Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije i nekadašnji igrač Partizana Bogdan Bogdanović je za zvanični "X" kanal Evrolige prognozirao koje četiri...