Partizan porazom završio pripreme u Antaliji!

U poslednjoj pripremnoj utakmici pred nastavak sezone fudbaleri Partizana su poraženi u Antaliji.Od njih je bio bolji moskovski CSKA rezultatom 1:2.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo šansi, ekipe su bile ravnopravne, dok je u drugom poluvremenu usledila sasvim druga priča.

Naime, CSKA je preuzeo inicijativu i zaigrao mnogo konkretnije.

U 58. minutu su poveli kada je Čalov iskosa sa desne strane zahvatio jednu povratnu loptu i snažnim udarcem pogodio bliži ugao – 1:0.

Dva minuta kasnije Partizanova mreža se ponovo zatresla, ali taj pogodak nije priznat zbog ofsajd pozicije.

Partizan je preko Nemanje Jovića u 85. minutu uspeo da stigne do izjednačenja. Činilo se da će do kraja meča rezultat ostati nepromenjen, ali u trećem minutu nadoknade Arbusov je iskoristio dekoncentraciju Partizanove odbrane i posle centaršuta sa leve strane zatresao je mrežu sa nekih osam metara od gola – 2:1 za CSKA.

Silan Dortmund, Bajernu ni bod u Štutgartu

Fudbaleri Borusije Dortmund slavili su na svom terenu protiv Augzburga rezultatom 5:1. oleadu na Vestfalenu je otvorio Mukoko u četvrtom...