Fiorentina u polufinalu Kupa Italije, Terzić asistirao Joviću (VIDEO)

Fudbaleri Fiorentine plasirali su se u polufinale Kupa Italije pošto su na svom terenu savladali Torino 2:1 (0:0).

Mnogo bolji su bili “Ljubičasti” koji su dominirali 90 minuta i bilo je samo pitanje vremena kadaa će povesti.

To se desilo na 25 minuta pre kraja meča kada je Aleksa Terzić odlično centrirao, a Luka Jović odlično regovao glavom za 1:0.

Nastavili su domaći da kontrolišu meč i do gola za 2:0 stižu u 90. minutu preko Ikonea i činilo se da je to to u Firenci.

U nadoknadi Kabral ima veliku priliku za treći gol, pogađa prečku, ali već u narednom napadu Torino koristi grešu odbrane domaćih za 2:1 preko Karamoa.

U naredna 3 minuta viđena je velika drama, Torino je imao jednu dobru priliku, ali je Fiorentina uspela da se plasira u polufnale gde ih čeka pobednik meča Roma – Kremoneze.

Partizan bez najboljeg na derbiju!?

Fudbaleri Partizana u subotu protiv Crvene zvezde imaju priliku da uhvate poslednji voz u borbi za titulu šampiona Srbije. Crveno-beli...