Vildosa oduševljen: Osećaj je poseban, neverovatan

Argentinski plejmejker Luka Vildosa rekao je da je veoma srećan u dresu crveno-belih, da bi se potom dotakao večitog derbija koji se igrao prošlog petka.

Sjajni košarkaš je u intervjuu za “Eurohoops” rekao da se oduševio atmosferom na večitom derbiju.

-Utakmice sa Partizanom su posebne. Osećaj je poseban, neverovatan. Pogledajte kako su ljudi patili, kako osećaju igru, vikali su, pevali… To je neverovatno. Svima preporučujem igranje za srpske timove, srećan sam što sam ovde, rekao je Vildosa.

O svojoj igri Vilosa je rekao.

-Mislim da moram da popravim kondiciju jer sam u utorak igrao 27:10 minuta i bio sam vrlo umoran u nekim trenucima utakmice. Moram da nastavim da napredujem, ali osećam se vrlo dobro, pogotovo u napadu. Znam da moram da budem bolji u obrani, ali moram i da se nosim sa protivničkim ekipama koje me pritiskaju po celom terenu 40 minuta, zaključio je plej Crvene zvezde.

Crvena zvezda večeras od 20.30 igra protiv Olimpije iz Milana.

NEOČEKIVANO: Mladi košarkaš koji umalo nije uništio sezonu Partizanu napustio prestižni koledž

Jedan od najtalentovanijih centara na svetu Zvonimir Ivišić prošleg leta se, nakon odlične sezone u Studentskom centru, odlučio na...