ABA LIGA: Budućnost trećom četvrtinom razbila FMP, predstavio se Tilman!

Košarkaši FMP-a poraženi su protiv Budućnosti 84:58 na gostovanju u susretu 18. kola ABA lige. Držali su se samo tokom prvog poluvremena, ali nisu mogli do duple pobede.

Izabranici Nenada Stefanovića dobro su igrali nakon prve četvrtine.

U drugoj su popustili dozvolivši rivalu da se odlepi.

Serijom 9:0 domaćin iz Podgorice otišao je sa prednošću na odmor.

Igra Pantera se u trećoj četvrtini raspala, pa je Budućnost imala i preko 20 poena prednosti. Naročito posle serije 11:0 Podgoričana tokom pet minuta. FMP je u njoj postigao samo 6 poena što je praktično rešilo meč.

Sav taj učinak iz treće deonice bio je dovoljan crnogorskoj ekipi da u četvrtoj mirno privede meč kraju i pretekla rivala na četvrtom mestu.

Najbolji kod pobednika bio je Tre Bel Hejns sa 20 poena. Obrajan je imao 11 a Kaba 10 koševa.

U redovima FMP-a Valinskas je imao 18 poena a novajlija Tilman 13.

FMP u narednom kolu dočekuje Cedevita Olimpiju koja je izgubila u Skoplju. Budućnost je ponovo domaćin ekipi Igokee.

Partizanu preti žestoka kazna zbog protesta na derbiju!

Fudbalskom klubu Partizan preti oštra kazna zbog kašnjena početka meča sa Crvenom zvezdom u Kupu Srbije. Disciplinska i etička komisija...