Đere nakon dosta muke doneo novi bod Srbiji!

U drugom meču kvalifikacija za Dejvis kup, Laslo Đere savladao je Viktora Durasovića.

Bilo je 2-1 (6:3, 4:6, 7:6) u setovima nadigrao Viktora Durasovića i rezultat je sada 2:0 za Srbiju protiv Norveške.

Nakon osvojenog prvog seta, Đere je u drugom dozvolio nekoliko brejkova norveškom teniseru (362. na ATP listi) koji je nošen publikom i dobrom igrom uspeo da izjednači. Međutim, uspeo je srpski tenser da osvoji treći set u taj-brejku.

U subotu ne pre 14 časova Srbiju čeka duel u dublu, Filip Krajinović i Nikola Ćaćić igraće protiv Viktora Durasovića i Hermana Hejerala, a potom se igraju još dva meča u singlu.

DULJAJ PRED SPARTAK: Pominjao propuštene prilike protiv Mladosti i Napretka, posebno o Lalatoviću

Fudbaleri Partizana sutra dočekuju Spartak iz Subotice u nastavku prvenstva posle reprezentativne pauze. Crno-beli u meč ulaze sa 4 bod...