Fonjini o Novaku: Najveći je ali ga najmanje vole

Italijanski teniser Fabio Fonjini je komentarisao veliku trojku u svetskom tenisu, a posebno je obratio pažnju na svetskog broja jedan Novaka Đokovića.

Novak Đoković je stigao do svog 10. Australijan opena i ukupno do svoje 22. Gren slem titlule, čime se izjednačio sa Rafaelom Nadalom u ovoj trci.

Fabio Fonjini je potvrdio tezu da je Đoković najbolji teniser svih vremena.

– Novak je najbolji i to brojke potvrđuju. Samo, ujedno njega najmanje vole od te velike trojke. Teško je pronaći odgovarajući epitet za njega. Prošle godine nije igrao na dva grend slema i na četiri mastersa i opet je došao do završnog mastersa, rekao je Fonjini za Gazetu delo Sport i dodao:

– Posle svega što je doživeo prošle godine u Majamiju Novak se vratio i ostavio trag. On, Rafa i Rodžer su monopolizovali svet tenisa i ispisali istoriju ovog sporta.

Najnovije vesti

MANRESA BRZO REAGOVALA: Jednog igrača poslali u ABA ligu, sa Jadrana stiže i zamena!?

Manresa se trenutno nalazi na 13. mestu ACB lige sa skorom 3-5 posle osam rundi. Što se Evrokupa tiče, skor...

POVEZANE OBJAVE