Ozil naglo završio karijeru!

Nemački fudbaler Mesut Ozil završio je profesionalnu karijeru.

Kako prenose turski mediji, on nema nameru da nastavi da igra fudbal, iako je pod ugovorom sa turskim Basakšehirom.

Ozil je bio u startnoj postavi u poslednjoj utakmici protiv Kajzerispora u porazu od 1:0, a to mu je bila prva utakmica ove sezone koju je počeo od prvog minuta.

Izašao je na poluvremenu, a onda naglo prekinuo karijeru. Zatim je zatražio raskid ugovora i nakon toga se nije pojavio na treningu. Obavestio je saigrače i čelnike kluba da više neće igrati fudbal.

On je igraou karijeri za Verder Bremen, Šalke, Real Madrid, Arsenal, Fenerbahče i Bašakšehir, a za Nemačku je postigao 23 gola na 92 odigrane utakmice.

Lazetić zadovoljan nakon pobede: To je za moje igrače velika stvar

Fudbaleri TSC-a pobedili su Partizan rezultatom 2:1 u okvikru 32. kola Superlige Srbije u Humskoj Nakon pobede svoje viđenje utakmice rekao je trener...