SERIJA A: Napoli ubedljiv, Torino dobio bitku za sedmo mesto (VIDEO)

U Seriji A su u dnevnom terminu odigrane dve utakmice, a pobede su zabeležili Napoli i Torino.

Aktuelni lider šampionata je slavio na gostovanju Speciji sa 3-0.

Iako je domaćin odoleo čitavo prvo poluvreme, u drugom delu su Napolitanci pokazali zašto su ubedljivi lideri prvenstva.

Ponovo su glavne uloge odigrali Kviča Kvaračkelija i Viktor Osimen.

Gruzijski vezista je sa penala doneo prednost već u 47. minutu, da bi potom i asistirao Nigerijcu u 73. minutu za konačni rezultat. Prethodno je Osimen svoj prvi gol postigao pet minuta ranije.

U direktnoj borbi za 7. poziciju Torino je iskoristio domaći teren i minimlanim rezultatom 1-0 savladao Udineze.

Odlučujući pogodak postigao je Jan Karamo u 49. minutu posle centaršuta Ole Ainje sa desne strane.

Lazar Samardžić, fudbaler za kog još uvek nije jasno da li će nastupati za reprezentaciju Srbije ili Nemačke, bio je u gostujućem timu na terenu do 72. minutu, dok je na golu Bikova stajao Vanja Milinković-Savić.

BOMBASTIČNE NAGRADE SU SPREMNE: Zabavi se i preuzmi deo kolača vrednog 20.000 EVRA!

Poseti Meridian i postani deo EXPANSE EKSPLOZIJE! Da li ste ikada učestvovali u promociji koja donosi pravu EKSPLOZIJU KEŠA? Sada...