TADIĆ SE VRAĆA NA STARO: Gol i asistencija u ubedljivoj pobedi (VIDEO)

Fudbaleri amsterdamskog Ajaksa ubedljivo su savladali kao gosti poslednjeplasiranu ekipu Kambura, pošto su slavili sa 5-0 u sklopu 20. kola holandske Eredivizije.

Nakon što je vraćen na poziciju najisturenijeg igrača, kapiten Kopljanika i reprezentacije Srbije je odmah ponovo počeo da se ističe. Ovog puta golom i asistencijom.

Upravo je on načeo protivnika već u 16. minutu posle duplog pasa sa Klasenom. U 36. minutu je Stiven Berghaus glavom duplirao prednost posle centaršuta Kadusa, što je bio rezultat i na poluvremenu.

U 65. minutu Berghaus je postigao i svoj drugi pogodak, a uposlio ga je upravo srpski reprezentativac, što mu je bila 11. asistencija ove sezone.

Zatim je na scenu stupio Brajan Brobi, koji je golovima u 79. i trećem minutu nadoknade zaokružio “petardu”.

Proglašen najbolji trener NBA lige (FOTO)

Trener Oklahome Mark Dagnolt izabran je za trenera godine u NBA ligi. Ovaj mladi trener predvodio je Tander do prvog...