Frajburg u četvrtfinalu Kupa Nemačke! (VIDEO)

Peti učesnici četvrtfinala Kupa Nemačke su fudbaleri Frajburga. Oni su večeras u osmini finala kao gosti savladali drugoligaša Zandhauzen rezultatom 2:0.

Golova nije bilo sve do 87. minuta, a onda je Al Gadui zatresao sopstvenu mrežu i tako pomogao Frajburgu da konačno probije bedem domaćina. Petersen je postavio konačan rezultat u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Večeras se još u osmini finala sastaju Ajntraht Frankfurt i Darmštat, a još prošle sedmice su plasman u četvrtfinale obezbedili Bajern, Union Berlin, Lajpcig i Štutgart.

Takođe, sutra se igraju preostali mečevi osmine finala u kojima se sastaju Bohum – Borusija Dortmund i Nirnberg – Fortuna Dizeldorf.

POVRATAK IZ ‘MRVTIH’ Nesuđena zvezda Junajteda pred potpisom za italijanskog velikana

Engleski ofanzivac Mejson Grinvud(22) karijeru bi mogao nastaviti u redovima torinskog Juventusa. Italijanski velikan ozbiljno je zagrizao za 22-godišnjeg Grinvuda...