Juventus preko Vlahovića i Kostića srušio Salernitanu! (VIDEO)

U poslednjoj utakmici 21. kola italijanske Serije A, fudbaleri Juventusa su savladali ekipu Salernitane rezultatom 3:0. Junaci meča bili su srpski fudbaleri Dušan Vlahović i Filip Kostić.

Vlahović je postigao dva gola, dok je Kostić bio strelac na asisteniju saigrača iz reprezentacije jednom.

Srpski napadač je pogodio u 26. minutu iskoristio je jedanaesterac koji je prethodno skrivljen prekršajem nad Miretijem. Kod drugog gola, Dušan je želeo da šutira, ali je loptu desnom nogom zahvatio tako da je samo asistirao Kostiću koji je stigao do nje pre Giljerma Očoe i smestio je u mrežu.

Nije se Vlahović zaustavio na tome, već je u drugom minutu nastavka pogodio još jednom, a na asistenciju Fađola za konačan rezultat utakmice.

PORAZ CRNO-BELIH: Četvrtina kojom je Olimpijakos slomio Partizan (VIDEO)

Košarkaši Partizana zakomplikovali su dodatno plasman u plej-in Evrolige nakon poraza od Olimpijakosa. Propustili su priliku da budu u zoni...