NASTAVLJA SE KOŠMAR: Cedevita Olimpija doživela debakl protiv Ukrajinaca!

Košarkaši Cedevita Olimpije doživeli su novi poraz u Evropuku, pošto su u 14. kolu A grupe izgubili na gostovanju ukrajinskom Prometeju sa ubedljivih 94-68, u utakmici odigranoj u Rigi.

Tako se nastavlja sezona za zaborav u drugom po rangu evropskom takmičenju za predstavnika Slovenije i ABA lige, pošto zauzimaju poslednju poziciju sa samo tri pobede.

Nije delovalo tokom prvog poluvremena da će ishod biti ovakav. Nakon neizvesne prve deonice, u drugoj su već domaći košarkaši uspeli da stignu do dvocifrene prednosti, ali samo na mah.

Međutim, treća četvrtina je završena sa 20 poena viška na strani Prometeja (78-58), a razlika je još više uvećana, do krajnjih +26.

Ubedljivo najefikasniji na utakmici bio je Di Džej Stivens sa 28 postignutih poena, dok je Kejleb Agada zabeležio 16, uz 5 skokova i 3 asistencije.

U slovenačkom timu je Alen Omić imao 16 poena i 7 skokova, a dvocifren je bio još samo Jogi Ferel sa 10 poena, na šta je dodao i 3 skoka i 5 završnih dodavanja.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...