PL: Remi Čelsija u londonskom duelu, uzalud novajlije donele prednost (VIDEO)

Fudbaleri Čelsija ostaju na samo jednoj pobedi ove godine i nastavljaju sa lošim rezultatima i pored prelaznog roka u kome su bili najaktivniji i angažovali nekoliko velikih pojačanja.

Ovog puta su u londonskom okršaju remizirali na gostovanju Vest Hemu, pošto je utakmica završena rezultatom 1-1.

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu.

Poveo je tim sa Stamford Bridža u 16. minutu i to posle akcije dvojice novajlija. Enco Fernandez je precizno centrirao u šesnaesterac, gde je odlično odreagovao Žoao Feliks i doneo prednost svom timu.

Nije ipak mnogo prošlo do izjednačenja. Posle centaršuta sa desne strane u 28. minutu, Džerod Boven je odlično prebacio glavom na drugu stativu gde je natrčao Emerson koji je tako poravnao, i ispostavilo se postavio konačan rezultat.

Oba tima su u veoma nezavidnoj situaciji. Plavci su daleko od mesta koje vodi u evropska takmičenja pošto su na 9. mestu tabele sa 31 osvojenim bodom do sada, dok Vest Hem sa 20 sakupljenih bodova beži samo 2 boda Evertonu koji je u zoni ispadanja, a ima i utakmicu manje.

Partizan našao zamenu za Duljaja? Ljubimac “grobara” novi trener crno-belih?

Jedan od dva najveća srpska fudbalska kluba Partizan ostao je i ove sezone bez trofeja. Čelnici Partizana doneli su...