Pobeda crno-belih: Partizan savladao Borac

U okviru 19. kola ABA lige košarkaši Partizana su “Pioniru” lako savladali Borac rezultatom 114:84.

Partizan je odmah od početka nametnuo svoj prepoznatljiv napadački ritam, dao je 30 poena u prvoj četvrtini. Madar je za samo šest minuta igre stigao do 10 postignutih poena, bez promašaja iz igre.

U drugoj četvrtini Partizan nije uspeo da zadrži dvocifrenu razliku koju je napravio pred poluvreme, da bi u trećoj deonici pobednik bio rešen. Kraj treće četvrtine obeležio je koš Avramovića uz zvuk sirene sa pola terena, pa je Partizan završio ovaj deo igre sa 16 poena prednosti.

Poslednja četvrtina bila je odrađivanje posla Partizana koja je na kraju slavila veoma ubedljivo.

Najbolji u Partizanu bio je Matijas Lesor n sa 19 poena, Madar i Vukčević su upisali po 16, Avramović 13, Panter 11, a Trifunović 10 poena.

U ekipi Borca najboji je bio Hanter Hejl 24 poena, Đorđe Gagić 22, uz sedam skokova. Čačanima je ovo petnaesti poraz u 19 odigranih mečeva i ostali su na pretposlednjem mestu na tabeli.

Oglasio se kandidat za klupu Partizana: Smatrali smo Partizan našim, a onda su nam objasnili da je njihov

Juče se pojavila informacija da Partizan neće štedeti kad je reč o angažovanju trenera za narednu sezonu, a kriterijum...