Prbiližili se Arsenalu: Siti rutinski savladao Aston Vilu (VIDEO)

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras na svom terenu Aston Vilu sa 3:1, u utakmici 23. kola Premijer lige i primakli se na tri boda zaostatka za vodećim Arsenalom.

Tim Pepa Gvardiole stigao je do gola u četvrtom minutu, a strelac je bio Rodri na dodavanje Rijada Mahreza, a prednost je udvostručio Ilkaj Gundogan, na asistenciju Erlinga Halanda u 39. minutu igre. Posledji pogodak na meču za Siti postigao je Mahrez u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena iz jedanaesterca.

Počasni gol i konačan rezultat postavio je Oli Votkins pogotkom u 61. minutu.

Mančester siti je drugi na tabeli sa 48 bodova ima tri boda manje i utakmicu više od prvoplasiranog Arsenala.

LAJOVIĆ NE STAJE: Srbin u četvrtfinalu!

Srpski teniser Dušan Lajovic plasirao se među osam najboljih tenisera u Barseloni. Nakon velike borbe pobedio je domaćeg igrača Alehandra...