Liverpul slavio u derbiju Mersisajda! (VIDEO)

U 23. kolu Premijer lige, fudbaleri Liverpula su slavili protiv Evertona rezultatom 2:0.

Ovo je za Liverpul važna pobeda nakon niza od četiri meča bez pobede, dok je Everton pretrpeo 12. poraz u sezoni. Iako je viđena tvrda utakmica, Liverpul je zasluženo slavio u ovom susretu. Poveli su u 36. minutu golom Mohameda Salaha.

U 49. minutu je Robertson poveo kontru, Salah je pronašao Aleksanfdera-Arnolda koji je spojio sa loptom Kodija Gakpa, njemu nije bilo teško da sa metar dva od gola pošalje loptu u mrežu.

Veliki promašaj u 58. minutu imao je Darvin Nunez. Do kraja je još jednu veliku šansu propustio Salah, a rezultat u ovom gradskom derbiju ostao je nepromenjen i posle četiri minuta sudijske nadoknade, u kojoj je kratku priliku dobio i Stefan Bajčetić, fudbaler srpskog porekla.

NAGRADA ZA SJAJNU SEZONU: Makabi veruje Katašu

Košarkaši Makabija prošli su mnogo toga ove sezone. Od seljenja domaćih evroligaških utakmica u Beograd, do mogućnosti da direktno...