Rutinska pobeda Novog Beograda

Vaterpolisti Novog Beograda nastavili su trijumfalni niz u Superligi Srbije. Novobeograđani su u trećem kolu druge faze domaćeg šampionata ubedljivo pobedili Valis sa 20:8 (4:0, 7:2, 4:2, 5:4).

Aktuelni regionalni i srpski šampion u potpunosti je opravdao ulogu favorita. Na klupi Novobeograđana zbog bolesti nije bilo šefa stručnog štaba Živka Gocića, ali je ekipa imala maksimalno ozbiljan pristup tokom čitavog meča pa je kvalitet tima došao do izražaja.

Domaći su u potpunosti kontrolisali dešavanja u bazenu, iz minuta u minut su povećavali prednost i na kraju zasluženo stigli do pobede.

Najefikasniji u redovima Novog Beograda bili su Radomir Drašović i Dimitrios Skumpakis sa po tri gola, dok se kod gostiju istakao Nikola Nikolov sa takođe tri pogotka.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...