Rutinska pobeda Benfike u Brižu (VIDEO)

U prvom meču osmine finala Lige šampiona, fudbaleri Benfike su rutinski savladali Klub Briž sa 2:0.

Domaćin je samo u uvodnim minutima meča opasno pripretio preko Bjukenona, kao i u finišu prvog poluvremena, kada je Odoi pogodio mrežu, ostalo sve je bilo u znaku gostiju.

Prvi pogodak za Benfiku viđen je nakon peterca. Naime, Hendri je u kaznenom prostoru Briža oborio Ramoša koji je iznudio jedanaesterac, a sa bele tačke precizan je bio Žoao Mario. Golman Minjole je zakačio loptu, ali nedovoljno da je spreči da uđe u mrežu – 0:1.

U nastavku nije bilo mnogo prilika sem pred sam finiš susreta kada je  Neres iskoristio dobru šansu i lagano savladao golmana i postavio konačan rezultat meča 2:0.

PRVI MEČ POLUFINALA: Zvezda – Mega

Košarkaši Crvene zvezde i Mege će večeras od 19 časova u "Pioniru" odmeriti snage u prvom meču polufinalne serije...