Šok: Barselona ispala iz Kupa, Unikaha u polufinalu!

Neizvesna do samog kraja bila je utakmica drugog četvrtfinala španskog Kupa kralja. Na kraju je slavila Unikaha 89:87 posle produžetku i plasirala se u polufinale.

Prva četvrtina protekla je prilično izjednačeno, Barsa je posle prvih 10 minuta imala samo poena prednosti. Do poluvremena Unikaha je malo posustala, ali je i dalje prednost ,,blaugrane” bila dostižna 41:34.

Sve do četvrte četvrtine Jasikevičijusov tim održavao je prednost od nekoliko poena, ali je zahvaljujući trojki malo manje od minut do kraja i potom uspešnoj realizaciji slobodnih bacanja, Unikaha izjednačila i izborila u produžetak.

Nošena dobrom završnicom regularnog dela, Unikaha je tako nastavila u produžetku. Vezala je dva dobra napada i povela.

Brizuela je vodio Unikahu u ovom meču sa 27 poena,  dok je 22 upisao Peri, a Kalinoski 12.

U Barsi se istakao Mirotić sa 15 poena, Laprovitola je postigao 12, a Satoranski 11

Zvezda objavila važnu informaciju za navijače pred polufinalni duel sa Megom! (FOTO)

Košarkaši Crvene zvezde za nedelju dana, u petak 3. maja, dočekuju Megu u prvoj utakmici polufinala ABA lige. Ova utakmica...