ZVEZDA KOMPLETNA NA ČUKU: Milojević ističe da nemaju prava na kalkulacije!

U 22. kolu Superlige Srbije Crvena zvezda će ugostiti Čukarički.

Crveno – beli su lider šampionata i žele Ligu šampiona, a Čuku bi trijumf približio Partizanu na drugoj poziciji.

Pred sutrašnji meč oglasio se Zvezdin strateg Miloš Milojević:

Raduje nas svaki meč kod kuće, bez obzira na protivnika. I u utakmici protiv Vojvodine smo dobro igrali u prvom poluvremenu i imali možda najboljih 30 minuta u poslednje vreme, te je samo nedostajala realizacija, ali to je stvar fokusa i mirnoće. Bilo je drugačije protiv Voždovca, i u smislu podloge i protivnika i ako uđemo s tim odnosom, da svi igrači budu fokusirani od prvog do posledneg minuta, mislim da možemo da očekujemo dobu utakmicu i rezultat, rekao je on a prenosi klupski sajt.

Pomenuo je da su sada kompletni obzirom da treniraju Milunović i Rodić.

Govorio je i o šampionskoj trci:

Ne mogu da kažem da nije lakše, jer je prednost tu, ali kao što se brzo zaradi, tako se i istopi. Namestili smo glavu da idemo iz utakmice u utakmicu, sledeći je meč protiv Čukaričkog, a onda ćemo razmišljati o Javoru, pa tek o derbiju. Nemamo prava za kalkulacije i razmišljanje o derbiju, ima još dosta do toga. Šampion se svakako proglašava 26. maja, a ako i pre toga obezbedimo titulu matematički, još bolje. Međutim, treba nam ozbiljnost i poštovanje prema svim rivalima, bilo da se oni zovu Partizan, TSC, Čukarički, Vojvodina. U fudbalu je sve moguće, videli ste i kroz utakmice u Evropi to, zaključio je Milojević.

Zvezda će ugostiti Čukarički sutra od 15 sati na stadionu “Rajko Mitić”.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...