Grizman doneo pobedu Atletiku (VIDEO)

Fudbaleri Atletika iz Madrida savladali su Atletik Bilbao rezultatom 1:0 u okviru 22. kola La Lige.Jedini i pobedonosni gol postigao je Antoan Grizman.

Jedina ozbiljna prilika u prvom delu viđena je u 38. minutu igre kada je igrač Madriđana Janik Karasko dobro šutirao a Đulen Agirezabala je odlično odbranio njegov udarac.

Trenutak odluke viđen je u 73. minutu, kada je Memfis Depaj sjajno uposlio Grizmana koji je krenuo u prodor, ušao u kazneni prostor i preciznim udarcem po zemlji poslao loptu u mrežu.

Nakon ove pobede Atletiko se nalazi na četvrtom mestu Primere sa 41 bodom, dok je Atletik Bilbao sedmi sa 32 poena.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...