SERIJA A: Leće šokirao Atalantu u Bergamu (VIDEO)

Fudbaleri Lećea došli su do velike pobede na gostovanju u Bergamu protiv Atalante 1:2 (0:1).

Došli su gosti sa juga Italije do vođđstva preko Sisaja u 4. minutu. Igrač Lećea je raspalio loptu sa preko 30 metara i savladao Musoa.

Atalanta je napadala i stvarala šanse, ali nisu nikako uspevali da izjednače. Leće je iz drugog šuta u okvir gola došao do 0:2 u 74. minutu pošto je Blan posle kornera bio precizan glavom.

Domaći su do nade da mogu do bodova došli u 87. minutu pošto je Hojlund iskoristio veliku grešku golmana gostiju, ali do kraja meča nisu uspevali da postignu još jedan gol.

Na tabeli Atalanta je ostala na 41. bodu i na 5. je mestu, dok je Leće sa 27 bodova na 13. mestu.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....