SL: Mladost GAT poražena posle istorijske pobede u Humskoj (VIDEO)

Pošto su slavili 0:4 u istorijskom meču u Humskoj prošlo kolo, fudbaleri Mladost Gat su poraženi u Novom Sadu od TSC-a 1:2.

Poveli su domaći u 11. minutu Roman Gal je napravio dar-mar u šesnaestercu gostiju, potom je šutirao, lopta se odbila do Neđića, čiji je udarac bio prejak za golmana Ilića – 1:0.

Samo nekoliko minuta kasnije Đakovac je izjednačio sa penala, a preokret je kompletirao mladi reprezentativac Srbije Petar Ratkov u 31. minutu – 1:2. Jedan od ključnih detalja utakmice dogodio se deset minuta kasnije, kad je Minakovič odmah pokazao crveni karton Hakmanu, a tu odluku potvrdio je posle konsultacije sa VAR sobom.

TSC je sad na 3. mestu sa 45 bodova, dok je Mladost pretpolsednja sa 16.

U drugom meču dana Radnički 1923 i Javor su odigrali 0:0.

Radnički je na 8. mestu sa 26 bodova, dok Javor ima 3 boda manje.

Trojica srpskih sudija u plej-ofu!

Evroliga je objavila spisak sudija za predstojeći plej-of ovog takmičenja. Naredne sedmice nas očekuje početak plej-ofa Evrolige, a Srbija možda...