Srebro za Arunovićevu i Mikeca!

Kako je saopšteno iz SSS, srpski strelci Zorana Arunović i Damir Mikec osvojili su drugo mesto u takmičenju mešovitih parova vazdušnim pištoljem na Svetskom kupu u Kairu.

Srpski duo je su zauzeo drugo mesto u kvalifikacijama sa 582 kruga. Rival u meču za zlato bio im je drugi sastav Indije (Ritm Sngvan/Varun Tomar), koji je u finalu slavio sa 16:10. Treće mesto pripalo je sastavu Nemačke.

Srpski strelci Teodora Vukojević i Milutin Stefanović osvojili su peto mesto u takmičenju mešovitih parova vazdušnom puškom. Vukojevićeva i Stefanović su skupili 628,9 krugova. Andrea Arsović i Lazar Kovačević su zauzeli 18. mesto.

JOKIĆ SVESTAN GREŠAKA: Uništili su nas u reketu!

Košarkaši Denvera čekaće narednu priliku da završe plej-of seriju protiv LA Lejkersa. Jezeraši su sinoć slavili i smanjili na 3:1....