LIGA ŠAMPIONA: Lukaku junak Intera! (VIDEO)

Fudbaleri Intera pobedili su Porto sa 1:0 u prvom duelu osmine finala Lige šampiona. Oba tima imali su svoje prilike, a domaćini iz Milana su jednu u finišu iskoristili.

Najbolju priliku na početku utakmice imao je u 18. minutu Hakan Čalhanoglu.

Diogo Košta mu je paradom zaustavio odličan udarac.

Priliku za gol imao je i srpski internacionalac Marko Grujić u 37. minutu. Andre Onana je bio na visini zadatka kao i njegov portugalski kolega na drugoj strani.

U nadoknadi prvog dela, ponovo je briljirao Košta i odbranio udarac Bastonija nakon kornera. Porto nije zaostajao po broju udaraca uz blagu prednost Neorazura u posedu lopte.

Nastavak je doneo “vatru” na terenu. Posle prilike Barele, Taremi i Zaidu nisu to iskoristili da svom timu donesu vođstvo.

Nakon pokušaja Taremija u 74. u 79. minutu Porto ostaje sa igračem manje jer je drugi žuti dobio Otavio.

Inter je to iskoristio, pa je u 86. Lukaku pogodio za kasno vođstvo što je bio i konačan rezultat.

Revanš će se igrati na stadionu Dragao za tri nedelje.

Modrić u italijanskom gigantu? Ako pitate legendu, to bi bio pun pogodak!

La Gazeta delo Sport objavila je intervju sa legendarnim hrvatskim napadačem Alenom Bokšićem. Naime, jedan od klubova za koje je...