LE: Di Marija ugasio Nant, Sporting deklasirao Dance, Sevilja se provukla u Ajndhovenu (VIDEO)

Tri od četiri meča iz prvog dela programa 1/16 finala su završeni, pošto su Monako i Bajer Leverkuzen svoj meč nastavili u produžetku.

Juventus je posle 1:1 u Torinu, na krilima Anhela Di Marije slavio u Nantu 0:3.

Argentinac je postigao sva tri pogotka, a o prvom će se posebno pričati pošto je pravo remek delo. Nant je od 18. minuta igrao sa igračem manje pošto je isključen Paloa posle igranja rukom na gol liniji.

Sporting je posle 1:1 u Lisabonu, deklasirao Mitjiland 0:4 u Danskoj.

Posle 0:1 na poluvremenu, u nastavku je postojao samo jedan tim na terenu i šampion Portugala je zasluženo prošao dalje.

Sevilja je teškom mukom sačuvala 3:0 iz prvog meča, pošto je PSV u Ajndhovenu slavio 2:0.

Strelci su bili De Jong i Silva, ali pošto je drugi pogodak pao u nadoknadi vremena, nisu imali vremena da uvedu meč u produžetak.

SEĆAĆE SE OVE UTAKMICE: Imali +14, loši minuti crno-belih za brejk Olimpijakosa u prepunoj Areni!

Košarkaši Partizana poraženi su od Olimpijakosa 74:69 u 32. kolu Evrolige. Imaće za čim da žale pošto su tri...