LE: Junajted izbacio Barselonu, Roma lako sa Salcburgom, Union nastavio da živi svoj san

U revanš mečevima 1/16 finala Lige Evrope viđeno je dosta uzbuđenja.

U Mančesteru, Junajted je posle preokreta pobedio Barselonu 2:1 i katalonskog velikana izbacio iz daljeg takmičenja.

Poveli su gosti u prvom poluvremenu preko Levandovskog sa penala, ali je u drugom delu usledio preokret.

Oba gola su postigli Brazilci. Prvo je Fred poravnao, a onda je Antoni doneo veliku pobedu timu sa Old Traforda.

Roma je na svom terenu slavila 2:0 i tako prošla dalje Salcburg koji je sa 1:0 slavio u prvom meču.

Oba gola su viđena u prvom poluvremenu, a strelci su bili Beloti i Dibala. Kod oba gola asistent je bio sjajni Spinacola.

Union Berlin je sa 3:1 izbacio slavni Ajaks i nastavio je svoju sjajnu sezonu. Već u prvom poluvremenu je bilo 2:0 za domaće. Ajaks je smanjio preko Kudusa u 47. minutu, ali samo tri minuta kasnije bilo je 3:1 za nemce i to je bilo to što se tiče pobednika u ovom dvomeču.

NOVI SKANDAL U SRPSKOJ KOŠARCI: Srpski košarkaš suspendovan zbog korišćenja kokaina

Nakon što je zbog nameštanja utakmica izrečena doživotna suspenzija Marku Radonjiću, nekadašnjem košarkašu FMP-a i Borca, novi skandal potresa...