Teška situacija za Voždovac, remi protiv lučanske Mladosti!

U drugom meču 23. kola Super lige Srbije, fudbaleri Voždovca i Mladosti iz Lučana su igrali nerešeno 1:1.

Voždovac je imao više šansi u prvom poluvremenu, ali su gosti prvi stigli do gola. U 31. minutu, Kragujevčanin Mirić je poslao sjajnu loptu za Adamovića, a fudbaler iz Topole pogađa za 0:1.

Do izjednačenja je došlo u 68. minutu utakmmice. Dubinska lopta ka Burmazu koji glavom spušta za Neškovića koji pogađa za 1:1.

U nastavku Voždovac je imao loptu u svom posedu, ali nije pretio ozbiljno, dok sa druge strane Mladost nije imala napadačka rešenja pa je rezultat ostao nepromenjen.

Nakon ove podele bodova, Voždovac je sve dalji od Evrope.

SRPKINJE NA OKUPU: Bregar jasan, cilj postavljen na početku je od krucijalnog značaja

Rukometašice Srbije očekuju dva veoma bitna duela u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Naš tim će igrati protiv Bugarske i Turske,...