Mesi i Mbape dominiraju: PSŽ savladao Marsej (VIDEO)

U okviru 25. kola francuske Lige 1, fudbaleri PSŽ-a savladali su u gostima Olimpik Marsej rezultatom 3:0.

Prvi gol delo je Kilijan Mbape u 25. minutu igre, kada je posle sjajnog prodora i asistencije Lionela Mesija,savladao golmana domaćih. Četiri minuta kasnije, Mbape je uzvratio asistenciju Mesiju, a najbolji fudbaler svih vremena postigao drugi gol na meču i 700. u klupskoj karijeri.

Tačku na utakmicu stavio je Kilijan Mbape u 55. minutu, a i ovoga puta je asistent bio Leo Mesi.

Ovom pobedom, tim iz Pariza je na osam bodova razlike u odnosu na Marsej.

NADOMAK ČIŠĆENJA: Jokić na korak od tripl dabla, 3:0 za aktuelnog šampiona! (VIDEO)

Košarkaši Denvera na korak su od plasmana u polufinale zapadne konferencije. Nastavili su seriju pobeda protiv Lejkersa i brejkom u...